Wie zijn wij

Het Emster Belang is een vereniging die het bevorderen van het algemeen welzijn in het mooie Veluwse dorp als doelstelling heeft. Vanaf de oprichting in 1947 tot heden is het Emster Belang actief om initiatieven van maatschappelijke organisaties, gemeente en particulieren te ondersteunen en/of samen te werken aan continue verbetering van ons dorp. Met elkaar en voor elkaar werken we eraan om ons dorp nog mooier te maken. 

Organisatie

Uit leden van de vereniging is een bestuur samengesteld. Het bestuur bestaat uit de volgende personen:

Gert Pannekoek

voorzitter
g.pannekoek@emsterbelang.nl

Marjan Reurts

vice voorzitter
m.reurts@emsterbelang.nl

Jacob Mosterd

secretaris
j.mosterd@emsterbelang.nl

Yolande Klomps

penningmeester
y.klomps@emsterbelang.nl

Petra Stegeman

leden­administratie
2e secretaris
p.brummel@emsterbelang.nl

Aart Vos

2e penningmeester
a.vos@emsterbelang.nl

Dorothee Gorter

bestuurslid
d.gorter@emsterbelang.nl

Sjoerd Bokma

bestuurslid
s.bokma@emsterbelang.nl

Volg ons op facebook

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Emsterbelang

Emsterbelang

37

Welkom op de nieuwe facebook pagina van het Emster Belang

Op zaterdag 23 maart a.s. wordt weer een landelijke zwerfvuil opruimactie gehouden. Het Emster Belang coördineert deze opruimactie voor Emst. Ben je graag buiten, ben je tegen milieu vervuiling, wil je niet dat dieren ziek worden van zwervend afval en vind je het belangrijk dat het dorp er goed uitziet????
Meld je dan aan om mee te helpen zwerfvuil op te ruimen op emstschoon@gmail.com
De start is om 9.30 uur bij de Hezebrink en rond het middaguur wordt de actie afgesloten. Graag tot zaterdag 23 maart a.s.
... Bekijk meerZie minder

2 dagen geleden
Op zaterdag 23 maart a.s. wordt weer een landelijke zwerfvuil opruimactie gehouden. Het Emster Belang coördineert deze opruimactie voor Emst. Ben je graag buiten, ben je tegen milieu vervuiling, wil je niet dat dieren ziek worden van zwervend afval en vind je het belangrijk dat het dorp er goed uitziet???? 
Meld je dan aan om mee te helpen zwerfvuil op te ruimen op emstschoon@gmail.com  
De start is om 9.30 uur bij de Hezebrink en rond het middaguur wordt de actie afgesloten. Graag tot zaterdag 23 maart a.s.
Meer laden